Kuo skiriasi pigus ir brangus grafinis dizaineris

Be grafikos dizainerio šiais laikais beveik niekas neišsiverčia, nes net ir neturintys ką internete veikti sektoriai vis tiek privalo susikurti bent elementarią interneto svetainę. Taigi, ar tu Lietuvoje ieškai dizainerio, ar užsienyje domina graphic designs, vis tiek turi priimti iš anksto sprendimą, pagal ką rinksiesi. Pagal kainą, ar pagal kokybę. Ar būna šie dalykai ir kartu? Labai retai, nebent jeigu pataikote ant visiškai pradedančio ir savo tikrosios vertės dar nesuvokiančio studento. Na o mes siūlome panagrinėti, kuo skiriasi pigus ir brangus grafinis dizaineris.

Pigumo klaidos

Grafinis dizainasSu pigumu klaidų bus gausybė. Visų pirma, nekokybiškai dirbantis dizaineris iškart sutiks vykyti viską, ko jūs paprašysite. Net jeigu tai bus nelogiška, negražu, prieštaraus visiems dizaino ar estetikos dėsniams. Jis galbūt net neužduos tiek klausimų, kad suvoktų, ko jūs norite. Todėl, ne iki galo išsiaiškinęs užduotį, jis ją padarys, kaip suprato, o paskui tikins, kad „kažko tokio ir norėjote“. Viską darys labai tiesmukai. Taigi, kokybė bus tokia, už kiek ją ir sumokėsite, pagalvokite, ar tokios interneto svetainės norite.

Kokybės sprendimai

Kai kam pasakymas cheap web design London skambės kaip prakeiksmas, ir kokybę mėgstantys nė už ką nesutiks samdyti pigaus dizainerio. Žodis „pigus“, tiek lietuvių, tiek anglų kalboje turi dvi prasmes. Tai ir tas, kuris nekainuoja daug pinigų, ir tas, kuris gali būti prastos kokybės. O ką gaunate su aukšta kokybe?

Visų pirma, pastebėtumėte skirtumus nuo pirmosios bendravimo akimirkos. Geras dizaineris jus apibers klausimais, tačiau jie bus ne dėl vaizdo, jie bus jo strategijos dalis. Jis pasistengs tiksliai išsiaiškinti tą sprendimų ir galimybių lauką, kuriame jūs matote savo poreikių realizavimą. Tada būtent tame lauke jis jums ir pasiūlys sprendimus, jūs galėsite rinktis. O gal jis, būdamas itin geras specialistas, iš karto numatys, jog jums labiau verta būtų rinktis visai kitokios pakraipos dizainą, tai padėtų jums sulaukti geresnių rezultatų. Jeigu jam atrodys, kad jūsų lūkesčiai yra visiška nesąmonė, jis ne norės gadintis savo vardo ir tokio užsakymo už jokius pinigus neims. Tad žinokite, kad kai samdote gerą ir brangų dizainerį, jūs samdote asmenybę, kuri turi tiek savo išvystytą stilių, tiek gali padaryti tai, ko jūs norite, tačiau tai ne aklas užsakymų vykdytojas, o vedlys, kuriuo net ir vertėtų pasikliauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *