Burnos irigatorius turint protezus bei implantus. Ar jo reikia?

Apie burnos irigatoriaus naudą turbūt teko girdėti ne kartą. Juk tai galimybė visada šypsotis labai plačiai ir tuo pačiu sveikai, svarbiausia – gana pigiai, kadangi sistemos prieinamos savo kaina kiekvienam, kuris siekia, kad iki senatvės galėtų džiaugtis nuostabia šypsena.

IrigatoriaiIrigatoriai – geras pasirinkimas. Tačiau ar jie reikalingi visiems?

Iki šiol buvo gana gajus mitas, kad irigatoriai labiausiai reikalingi tiems, kurie nešioja breketus, kadangi tokio tipo burnos ertmėje kur kas labiau kaupiasi apnašos, kurios ir gali sukelti įvairias ligas. Visgi, tai nėra tiesa. Tai puiki pagalba kiekvienam, kuri siekia, kad jo burnos ertmė būtų ne tik graži, tačiau taip pat ir sveika. Šiuo metu irigatoriai yra labai įvairūs, tad siūlome atsakingai rinktis variantą, kuris labiausiai tenkina Jūsų poreikius. Ir viena vertus gali atrodyti, kad geriausia rinktis paprastesnius, kurie puikiai tinka tiems, kuriems nereikalingi jokie specifiniai poreikiai, o kita vertus visada labiau verta pirkti tokius, kurie turi bent kelias skirtingas reguliavimo funkcijas, tad tokiu atveju vieną sistemą su savais antgaliai gali naudoti visa šeima.

Lygiai taip pat verta pabrėžti, kad šio tipo sistemos labiausiai tinkamos tiems, kurie turi netikrus dantis. Kodėl? Kadangi jais reikia rūpintis taip pat gerai kaip ir natūraliais dantukais. Tokiu atveju jie tarnaus ilgus metus ir džiugins kokybe, kurios norisi investavus nemažus pinigus į dirbtinius dantis.

Žinoma, dėl dantų implantų priežiūros visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti Jums į visus klausimus ir tuo pačiu padėti rasti labiausiai tinkamus irigatorius, kurių pasirinkimas rinkoje šiuo metu yra labai platus. Juk galiausiai kintant dantenų jautrumui tuo pačiu reikalinga ir atitinkama sistema, kuri garantuoja, jog dantys bus sveiki bei gražūs. Ir šiuo atveju jokio skirtumo, ar jie yra dirbtiniai, ar tikri.

Kuo daugiau dėmesio dantukams ir visai burnos ertmei pavyks skirti – tuo ramesnis galite būti, kad Jūsų šypsena visada bus labai plati, sveika ir tuo pačiu tarnaus tikri dantys iki gyvenimo galo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *