Greitų paskolų palyginimas padės priimti teisingiausią sprendimą

Kas yra greitas kreditas? Kreditas – tai tam tikro dydžio suma, kurią žmogus gali pasiskolinti fiksuotam laikotarpiui, su sąlyga reguliariai mokėti nustatyto dydžio įmokas. Sąvoka „greitas“ apibūdina paskolos proceso paprastumą – viskas iš tiesų vyksta žaibo greičiu! Tačiau yra vienas „kabliukas“. Greitųjų paskolų rinkoje dėl kiekvieno potencialaus kliento varžosi didelis skaičius bendrovių. Atsakingi asmenys susiduria su nemenkais sunkumais priimant sprendimą, kurios bendrovės siūlomas sąlygas priimti (kiti ilgai nesvarsto – renkasi pirmą pasitaikiusįjį, bet mes tikimės, jog tokios ydingos praktikos nepropaguojate). Kruopštus greitų paskolų palyginimas būtinas norint pasiskolinti pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Ir tai visai nereiškia, jog greitas kreditas tampa lėtapėdžiu. Nebūtina atsidaryti keliasdešimt langų interneto naršyklėje ir lyginti skirtingus pasiūlymus – šiandien prienami internetiniai puslapiai, pateikiantys svarbiausią susistemintą informaciją apie populiariausius greitųjų paskolų teikėjus vienoje vietoje.

Kokius prioritetus reikėtų išskirti renkantis priimtiniausią partnerį paskolų rinkoje?

  • Pageidaujama paskolos suma.

Priklausomai nuo individulių poreikių, klientai kreipiasi su pageidavimais gauti skirtingo dydžio sumas: vienam reikia poros šimtų litų, kad galėtų pragyventi iki atlyginimo, kitam – poros trūkstamų tūkstančių kelionei po Europą. Greitųjų kreditų bendrovės pagal šį kriterijų yra gana skirtingos: vienų maksimali siūloma suma siekia vos pusantro tūkstančio, kitų – net dešimt tūkstančių litų. Greitų paskolų palyginimas pagal prieinamą pasiskolinti sumą yra itin informatyvus.

  • Grąžinimo terminas.

Savaime suprantama, jog kuo pasiskolinta suma didesnė, tuo ilgesnis grąžinimo laikotarpis pasirenkamas ir atvirkščiai.

  • Papildomos sąlygos.

Šis kriterijus yra bene svarbiausias – vienos sąlygos klientą varžo, kitos yra palankios. Kai kurios bendrovės riboja naujokus, tai yra pirmą kartą besiskolinančiuosius – nesvarbu, jog maksimali siūloma kredito suma siekia, pavyzdžiui, penkis tūkstančius litų, bet pirma paskola negali viršyti, tarkime, tūkstančio litų. Kai kurie skolintojai nustato ir nemenkas kliento privalomas turėti pastovias mėnesines pajamas.

Kita papildomų sąlygų grupė klientams gali būti labai naudinga. Greitas kreditas šiaip ar taip siejasi su tam tikrais nuostoliais: nors dabar gauni reikiamą sumą, bet už šią paslaugą nemažai sumokėsi – atiduoti reikia kur kas daugiau nei pasiskolini. Tad prieinamas palankias sąlygas reikėtų maksimaliai išnaudoti. Dažniausiai klientai viliojami galimybe paskolą pradėti grąžinti ne iš karto, bet po kelių mėnesių, mažesnėmis palūkanomis, pirmuoju nemokamu kreditu ar net tam tikro dydžio suma, padovanojama klientui, laiku grąžinusiu pasiimtą paskolą.

Greitas kreditas suteikia galimybę „užlopyti“ finansinę „skylę“, tačiau susaisto klientą tam tikrais įpareigojimais. Greitų paskolų palyginimas gali padėti jums priimti finansiškai palankiausią sprendimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *