Krosnelė – kaip išsirinkti?

KrosnelesVėsūs orai primena apie tai kaip jauku ir šilta gali būti savo namuose. Tinkamai parinktos krosneles racionaliai apšildo pastatus ir teikia subtilumo jūsų interjerui. Be to, tai labai ekonomiška, nes taupo pinigus, kurie skirti šildymui. Taigi, nauda išties didžiulė.

Norite įsigyti krosnelę? Tai galima padaryti labai greitai ir paprastai. Apsilankykite vienoje iš krosnelių internetinių svetainių, pavyzdžiui, http://zidinys.lt/ ir pasirinkite tinkamą pasiūlymą. Tai patikimas būdas, kuris taupo ne tik laiką, bet ir pinigus. Prieš įsigydami krosnelę įsitikinkite, kad jūsų namuose tam yra tinkamos sąlygos, o jei jų nėra – pasirūpinkite tuo. Labai svarbu, kad būtų galimybė prisijungti prie dūmtraukio. Taip pat bus reikalingi kai kurie priedai, pavyzdžiui, ugniai atsparus padas. Priedų pasirinkimas priklauso nuo to, kokia tai bus krosnelė, kur ji stovės ir, kokia jos paskirtis.

Dažnai nežinoma kokią krosnelę pasirinkti. Šiuo metu, kai yra toks didžiulis pasirinkimas, tikrai sunku apsispręsti. Galima vadovautis rekomendacijomis ir rinktis pagal namo dydį. Jeigu namas yra didesnis, nei 120 kvadratinių metrų ploto, tai verta pasirinkti vandeninį šildymo būdą. Taip galima bus ne tik greitai sušildyti visas patalpas, bet ir paruošti karštą vandenį namų reikmėms. Esant mažesniam plotui tiks paprastas oro arba vandens šildymas. Dar reikia atsižvelgti į krosnelės galingumą. Įprastai rekomenduojama skaičiuoti taip: 1 kvadratiniam metrui namo ploto prireiks 0,1 kW krosnelės galingumo. Pavyzdžiui, jūsų namas yra 100 kvadratinių metrų ploto, tad jums tinkamos bus 10 kW galingumo krosneles ar kiti šildymo įrenginiai.

Gausus pasirinkimas siūlomas Zidinys.lt interneto svetainėje. Čia rasite krosnelių, kurių naudingumo koeficientas yra labai geras. Jei rinksitės kitoje parduotuvėje, tai vis tiek atkreipkite dėmesį į šį koeficientą, kuris turi būti nuo 80 %. Jis nurodo, kiek šilumos energijos krosnelė atiduos į aplinką ir, kas išeis per dūmtraukį. Ne mažiau svarbus yra ir dizainas. Namų interjeras kuriamas kruopščiai, o netinkama krosnelė gali viską sugadinti. Dabar galima rinktis įvairius modelius, dydžius, spalvas. Nesunkiai priderinsite tinkamą tiek šiuolaikiškam namų interjerui, tiek ir klasikiniam.

Daugelis krosnelę savo namams pasirenka dėl gražaus dizaino ir geros kainos. Įsigijus ją galima sutaupyti pinigų brangiai kainuojančiam šildymui. Tai dar vienas svarus argumentas, kuris nulemia apsisprendimą. Tiek daug privalumų lėmė vis populiarėjančias krosneles. Gamintojai kasmet pateikia naujovių, todėl kiekvienas nusprendęs ją įsigyti gali rasti didelį pasirinkimą.

1 comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *