Psichologas internetu: ar verta konsultuotis tokiu būdu?

Jei tenka išgyventi skyrybas, atrodo, kad tarsi viskas slysta iš po kojų, ir niekas nebedžiugina. Tai – iš tiesų sunkus periodas, ir jį išgyventi jums gali padėti psichologas. Šiandien yra galimybė konsultuotis nuotoliniu būdu, ir psichologas internetu yra pasirenkamas ne taip ir retai. Taigi, kyla klausimas, ar tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali puikiai pasiteisinti?

psichologo konsultacijosNe visada yra turima pakankamai laiko nuvykti į psichologo kabinetą pasikonsultuoti, tad galimybė konsultuotis nuotoliniu būdu iš tiesų gali puikiai pasiteisinti gana dažnose situacijose. Jums tereikės užsiregistruoti konsultacijai tam tikru iš anksto numatytu metu, ir galėsite gauti konsultaciją neišeinant iš namų.

Taip pat svarbu ir tai, kad konsultacijos internetu paprastai kainuoja kur kas pigiau nei įprasta konsultacija, tad tuo atveju, jei jums yra aktualus pinigų taupymas, tokia pasirinkimo galimybė gali būti iš tiesų puiki.

Emigrantams psichologas internetu yra puiki galimybė pasikonsultuoti savo gimtąja kalba: turbūt nereikia net sakyti, kad emigravę asmenys atitolsta ne vien tik nuo draugų ir giminaičių, bet vis rečiau bendrauja savo gimtąja kalba. Taigi, čia puikiu pasirinkimu gali būti konsultacija internetu, ir tai gali padėti atrasti pačius geriausius sprendimus.

Šiandien vis dažniau bendraujama per Skype, tad ir konsultacija, naudojantis šia programa, gali būti puikiu pasirinkimu. Pasirinkę video pokalbį galėsite konsultuotis "gyvai", ir tai galėsite padaryti neišeidami iš namų. Šiandien laiko stoka yra viena didžiausių problemų, tad tokia konsultacija iš tiesų gali padėti sutaupyti jūsų brangaus laiko.

Psichologų, siūlančių savo paslaugas internetu, galima rasti ne taip ir mažai, tad visada yra galimybė pasirinkti tokį psichologą, kuris galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius. Visada yra galimybė pasiskaityti atsiliepimus apie įvairių specialistų teikiamas paslaugas, ir tai, tikėtina, leis jums atrasti patį geriausią sprendimą. Po pirmos konsultacijos jūs galėsite patys nuspręsti, ar norėsite ir toliau bendradarbiauti su tam tikru psichologu, ir tikrai nėra jokios rizikos pabandyti pasikonsultuoti tokiu būdu – juk kaina tikrai yra palanki.

Galima drąsiai teigti, kad toks pasirinkimas gali puikiai pateisinti jūsų lūkesčius, ir tuo galėsite įsitikinti patys: tereikės susisiekti su tam tikru psichologu nurodytais kontaktais, ir iš anksto galėsite užsiregistruoti konsultacijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *