Stilingiems namams – spintos stumdomomis durimis

Kiekvienas trokštame turėti savo svajonių namus. Žinoma, jie yra individualūs ir kiekvienas svajonę suvokia vis kitaip. Tačiau kad ir kokį dizainą nuspręstumėte pasirinkti: modernų ar klasikinį – egzistuoja taisyklės, kurios padeda susikurti ne tik gražius, tačiau tuo pačiu ir komfortabilius namus. Vienas iš šiuo metu labiausiai paplitusių pasirinkimų – spintos stumdomomis durimis. Paprasčiausiai, jos ne tik sugeba tikti prie praktiškai bet kokio dizaino, tačiau tuo pačiu ir yra labai funkcionalios. Neužima daug vietos, o gyvenantiems mažuose namuose tai yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Juk nuolatinis durų varstymas užima nemažai vietos. O ką jau kalbėti, jei spinta, kurios norite, yra labai didelė.

spintos stumdomomis durimisLietuva – auksinių žmonių rankų šalis. Galite rasti nuostabiausių variantų už mažiausią kainą. Daugelis įmonių taip pat priima ir individualius prašymus, kurie gaminami prisitaikant tiek prie dizaino poreikių, tiek prie individualių išmatavimų. Priklausomai nuo jūsų kambario, kuriame spinta turėtų stovėti, išsidėstymo, tuo pačiu kuriamas ir baldas: tiesi sieninė spinta, baldas, kuris yra įmontuojamas į kambario kampą, mansardinė spinta, variantas su varstomomis durimis, drabužinė, kurioje yra nemažai mažų spintelių ir stalčiukų… Kiekvienas gali atskleisti savo fantaziją ir sugalvoti nuostabiausius variantus, kurie būtų jiems, konkrečiai spintos stumdomomis durimis savininkams – geriausias pasirinkimas. Jei turite kokių nors papildomų pageidavimų, pavyzdžiui, kad sienos būtų dekoruotos dekupažo pagalba arba išdrožinėtos pagal jūsų poreikius – daugelis įmonių teikia ir tokias paslaugas. Aišku, kiekvienas tokio pobūdžio dailinimas kainuoja papildomai, tačiau jei realizuosite savo svajonę – kodėl nepasinaudojus šia paslauga?..

Priklausomai nuo firmos ir tuo pačiu kainos, kurią mokėsite už baldą – gausite ir tam tikrą daiktą. Tačiau joks verslininkas nenorės rizikuoti savo vardu, tad tikrai gausite tik iš auštos kokybės medžiagų pagamintą spintą. Priklausomai nuo to, kur spintos stumdomomis durimis jūsų namuose bus – reikia ir atitinkamo vidinio išdėstymo baldo. Kaip suprantate – vidus labai svarbus. Jei jis bus skirta kabinti drabužiams – reikėtų tokios, kur mažiau lentinėlių. Jei joje ruošiatės laikyti konkrečius daiktelius – tuomet pasirinkite variantą, kuriame yra daug mažų stalčiukų ir spintelių. Svarbiausia, kad spintos stumdomomis durimis yra labai funkcionalios. Ji visiškai prisitaiko prie sienos ir užima labai mažai vietos. Verta rinktis variantą, kai namuose yra labai negraži siena, kurios neįmanoma dekoruoti. Tuomet paprasčiausiai toje vietoje pastačius spintelę dizainas vėl grįžta į savas vėžes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *