Top Fun Stovyklos – talentingų vaikų džiaugsmas

Tikrai dažnai yra pasvarstoma, į kokias stovyklas vertėtų leisti vaikus, ir kūrybingus vaikus tikrai pradžiugins Top Fun Stovyklos, kuriose laikas bus praleistas ne tik smagiai, bet ir naudingai. Čia vaikai susiras naujų draugų, mokysis šokti, dainuoti ir vaidinti, tad aktyvios veiklos čia niekuomet nestinga. Visos savaitės metu yra ruošiamas koncertas tėveliams, ir vaikai visada nori parodyti, ko jie išmoko būdami šioje stovykloje.

Stovykla vaikamsPaskutinę stovyklos dieną čia atvyksta stovyklautojų tėveliai, teikiami apdovanojimai už geriausius pasirodymus, ir po koncerto vaikai išvyksta kartu su tėveliais. Paprastai į šią stovyklą vaikai nori grįžti ir kitais metais – juk čia praleistas laikas visada yra naudingas, o taip pat ir smagus.

Jei jūsų vaikas pasižymi kūrybingumu, mėgsta dainuoti, šokti ar vaidinti, tokia pasirinkimo galimybė gali tikrai puikiai pasiteisinti, ir tuo galėsite įsitikinti patys. Informacijos apie šią stovyklą yra galima rasti internetinėje svetainėje http://www.topfun.org/, ir tai gali padėti jums paprasčiau nuspręsti, ar tokia pasirinkimo galimybė tikrai galėtų puikiai pateisinti jūsų asmeninius lūkesčius.

Vaikus visada nudžiugina tai, kad kiekvieną dieną į stovyklą atvyksta koks nors žinomas žmogus, su kuriuo jie gali pabendrauti. Tai visada vaikams palieka didelį įspūdį, nes tai – iš tiesų unikali galimybė. Kiekvienais metais čia apsilanko Deividas Meškauskas, Ineta Stasiulytė, Ingrida Žiliūtė, Paulius Šinkūnas, Cololo, ir kiti žinomi žmonės, kuriuos vaikai visada atpažįsta ir nori pabendrauti.

Įsitikinsite, kad ši stovykla gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, ir vaikai įspūdžiais dalinsis dar tikrai ilgą laiką. Kiekvieną dieną vaikai išmoks vis kitokių dalykų, todėl tikrai bus, ką prisiminti.

Internetinėje šios stovyklos svetainėje bus galima rasti pakankamai nemažai informacijos apie stovyklos darbotvarkę, tad galėsite daug paprasčiau nuspręsti, ar ši pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena geriausių.

Visada yra palanku vaikus į stovyklas registruoti dar iš anksto, kadangi vietų skaičius yra ribotas, ir norint patekti į tam tikrą stovyklą, visada yra palanku pasirūpinti išankstine registracija. Tokiu atveju galėsite būti tikri, kad vaikai galės paviešėti pasirinktoje stovykloje, ir čia galės tikrai turiningai praleisti savaitę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *