Įdomios matytos rankų darbo durys

Pagamintos geros durysJeigu manote, kad doors manufacturers yra atgyvenęs dalykas, iš dalies neklystate. Tai tikrai labai retas reiškinys, nes paprastai šiais laikais visi duris perka tiesiog pagamintas fabrike masiniu būdu. Žiūrėdami tokias laidas kaip „How it‘s made“ galite nesunkiai rasti ir tokias vietas, kur rodoma, kaip gaminamos security doors UK. Tačiau šį kartą mes sutikome unikalų žmogų, kuris pats daro duris, ir visos tos durys – labai skirtingos.

Kiniški motyvai

Kaip sako durų meistras, kiekvienos durys yra labai svarbi namo dalis. Tiek sapnuose, tiek literatūroje, tiek visame mene durys visada yra svarbi pasąmonės erdvė, ribinė vieta, lemianti kažkokį pokytį. Veikėjas kažkur išeina arba grįžta iš kažkur, taip pat pas jį į privačią erdvę kažkas gali ateiti. Tad svarbu, kokis yra tavo durys, su kokia karma, kokia kalba juos su tavimi kalba. Pavyzdžiui, šios durys turi puikią romantišką aurą, tačiau iš tiesų čia pagrinde yra stiprūs kiniški motyvai. Tai durys, kurios išmargintos drakonais, lotoso žiedais, ir netgi moterimis, apsivilkusiomis kimono. Tai durys, pro kurias įėjęs gali patekti į ypatingą pasaulį.

Paprastos, bet paslaptingos

Rodydamas dar vienas duris meistras sako, kad durys yra ne toks ir akivaizdus dalykas. Nors jos kuria atmosferą, bet jos nebūtinai turi būti banalios kaip reklaminės iškabos. Štai šiose duryse yra paslėpta nedidelių raštų ir ornamentų, kurie simbolizuoja kažkokius Atėnų dievus ir dėl to taip pat kuria tam tikrą nuotaiką. Tokiomis durimis praeinantis žmogus tarsi pats tampa suartėjęs su Antikos dievais, pats įgauna kažkokios išminties ar net galių, kurių turi ir tie minėtieji dievai ir būtybės. Šios yra security doors UK.

Arčiau gamtos

Kaip sako pats durų meistras, jam labiausiai visgi patinka daryti duris, nepriklausomas nuo jokio žmogaus užsakymo. Jis visada jas daro iš gryno gero medžio, ir labai mėgsta gamtą. Todėl jam tikras džiaugsmas, kada gali duris pagal save padaryti – su paukščiais, su augalais. Vienas duris turi kaip tikrą šedevrą padirbęs – jos turi visą miško ekosistemą. Čia yra ir visi žvėrys, ir augalai, ir net grybų karalystė. O kitos durys dedikuotos tik grybų karalystei, taip paslaptingai kartais prasikalančiai iš po samanų vieną rytą po lietaus. Taigi, tai yra ne tik amatas, bet ir menas, kažkiek ir talentas, ir žinoma, sunkus darbas, pareikalaujantis daug kantrybės – durų gamyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *