Kaip išsirinkti batus?

Patogių ir gražių batų niekada nebus per daug. Tai galioja visiems gyvenimo atvejams. Šiuo metu batų pasirinkimas http://www.buvodu.lt/ yra išties didžiulis, todėl įsigyti tiek batų ir batelių, kiek jums reikia, nėra sunku. Sunkiau tampa pasirinkti tinkamus.

Buvo DuSvarbiausia tampa tinkamas dydis. Galima išskirti ir pėdos ypatumus, pavyzdžiui, plokščia pėda ar turinti aukštą skliautą. Rinkdamiesi atkreipkite į tai dėmesį. Labai svarbu tinkamai pasirinkti batų dydį. Ypatingai tai svarbu, kuomet naudojamasi šiuolaikinių technologijų privalumais t.y. perkant internetu. Beje, tokios elektroninės parduotuvės siūlo itin didelį asortimentą ir puikias kainas. Taigi, apsilankę tokioje parduotuvėje susiraskite pateiktą batų dydžių lentelę. Kodėl tai būtina daryti? Todėl, kad užsakytumėte tinkamo dydžio batus. Vyrauja klaidinga nuomonė, kad to paties žmogaus visų batų dydis bus vienodas arba jis išliks visuomet toks pats. Labai daug pavyzdžių, kuomet skirtingų gamintojų batų dydis bus skirtingai pažymimas, pavyzdžiui, visuomet avite 39 dydžio batus ir nusprendėte įsigyti naujus, o matuojantis paaiškėja, kad jums reikalingas 40 dydis, nes gamintojas naudoja padidintus numerius skirtus žymėjimui. Taip pat su amžiumi pėdos forma ir dydis gali pakisti. Štai dėl šių priežasčių visuomet būtina matuotis. Apsilankius http://www.buvodu.lt/nauja.html elektroninėje parduotuvėje reikia susirasti batų dydžių lentelę. Joje pateiktas paaiškinimas kaip reikia matuoti ir koks dydis pagal išmatavimus jums tiks perkant šioje parduotuvėje.

Matavimai atliekami stovint, o ne sėdint. Taip pat geriau matuoti pėdos ilgį vakare, o ne ryte, nes antroje dienos pusėje mūsų pėdos šiek tiek patinsta, dėl to galite vėliau jaustis nepatogiai, kai apsiausite batus, kuriuos matavotės ryte. Ne mažiau svarbu matuoti abi pėdas, nes daugumos žmonių viena pėda yra ilgesnė už kitą. Reikia pasirinkti dydį pagal didesnius išmatavimus. Taigi, atsistojus reikia matuoti nuo kulno iki pat ilgiausio kojos piršto išsikišimo. Viskas labai aiškiai paaiškinta Buvodu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Po tinkamo dydžio nustatymo belieka rinktis batus. Jų pasirinkimas didelis: vyrams, moterims, vaikams. Taip pat yra įvairūs modeliai, spalvos ir medžiagos, iš kurių jie gaminami. Ypatingai daug galima rasti modelių skirtų moterims. Ne paslaptis, kad dailiosios lyties atstovės jaučia silpnybę gražiai avalynei. Gražūs batai turi būti ir patogūs. Juk tik su tokia avalyne galima jaustis komfortiškai. Išsirinkus iš Buvodu.lt elektroninės parduotuvės neteks nusivilti nei kaina, nei kokybe. Be to, tai leis sutaupyti brangų laiką, kurį sugaištumėte parduotuvėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *