Kiekviena proga vis kita gėlė

Gėlės – ne tik gražu, tačiau ir prasminga. Jas įprasta dovanoti kone kiekvienai progai esant, taigi ir rinktis gėles svarbu ne tik pagal tai, kam, bet ir kada dovanojate. O tai juk ir visiškai nesudėtinga, ypač pastaruoju metu, kai pasiūla išties plati, o gėlių užsakymas internetu veikia sklandžiai ir visada operatyviai. Viskas, ką reikia padaryti – atsiversti katalogą, išsirinkti patinkančias ir geriausiai tinkančias gėles ir jas užsisakyti. Sakysite, kad būtent čia ir susiduriama su problema? Kaip gi tas gėles pagal progą parinkti? Keletas padėti galinčių pasiūlymų.

Gėlės per krikštynas

Gėlių užsakymas internetuNesvarbu, ar gėles ketinate įteikti, ar svarstote, kaip gražiau papuošti šventės vietą, krikštynoms labiausiai tinka švelnios, šviesios gėlės. Tai šventė, kurios metu dažniausiai renkamasi baltus, gelsvus ar šiek tiek rausvus žiedus. Patariama žvalgytis į nedideles, subtilias gėles, kurios išlaikytų vaikiškos šventės nuotaiką. Panašiomis gairėmis reikėtų vadovautis ir renkantis gėles pirmosios komunijos proga – čia taip pat vienas populiariausių variantų yra baltos spalvos gėlės, tiesa, atsižvelgiant į komuniją priėmusiojo amžių bei lytį, gali variuoti ir pačių gėlių rūšis.

Gėlės per vestuves

Viena dažniausia daromų klaidų – didžiulės vestuvinės puokštės, apvyniotos margaspalviu popieriumi ir perrištos masyviais kaspinais. Kodėl? Pirmiausia, tai visiškai neracionali idėja – kam gi apkrauti jaunuosius tokia šūsnimi gėlių, o be to ir nepraktiška – išleisite krūvą pinigų, tik, deja, rezultatas nebus skoningas. Kur kas geresnė idėja – palaidos gėlės, o jei jų norisi daugiau – tuomet tiesiog didesnis glėbys palaidų gėlių. Vis tiek gręžiatės į puokštes – rinkitės kelių rūšių palaidas gėles. Taip ne tik pavyks sutaupyti, tačiau ir vaizdas bus kur kas geresnis. Neįsivaizduojate, kaip tai atrodys? Tuomet Jums padės gėlių užsakymas internetu, kur ne tik galite gauti naudingų patarimų, tačiau ir išsirinkti kokių konkrečiai gėlių norite. Na, o kalbant apie spalvas ir rūšis, vestuvėms taip pat dažniausiai renkamasi šviesesnius tonus, tik čia jau gali būti gerokai platesnė paletė. Į vestuves tinka kone visų spalvų lengvi atspalviai: nuo šviesiai gelvos iki melsvos ar net šiek violetinės. Pačios gėlės – taip pat geriausia lengvos, jei trumpos – gali būti daugiau, jei ilgais kotais – gali užtekti net ir vieno žiedo.

Gėlės gimimo dienos ir jubiliejaus proga

Na, o štai gimimo diena, ypač jubiliejus, yra ta proga, kuomet tinka masyvesnės ir ryškesnės gėlės. Be abejonės, jos visada puikiai atrodys derinamos su ne tokiais intensyviais tonais, tačiau raudonos, ryškiai rožinės, violetinės ar kokios kitos spalvos čia tikrai tiks. Panaši situacija ir kalbant apie jų rūšį. Jubiliejaus populiariausias pasirinkimas, žinoma, yra rožės ir tai nėra prastas sprendimas. Tačiau taip pat galima rinktis ir gerberas, irisus, tulpes ar bet kurias kitas.

1 comment

  1. Gėles įprasta dovanoti per kiekvieną progą. Svarbu rinktis ne tik gėlių rūšį, bet ir puokštės dydį. Jeigu tai itin garbingas jubiliejus puokštė turėtų būti didesnė, kad parodytų, kaip gerbiame bei vertiname jubilijatą. Jei kalbant apie mylimuosius itin gražu ir kai dovanojamas vienas žiedelis, ir kai dovanojama šimto gėlių puokštė. Gėlė bet kokiu atveju reiškia rodomą meilę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *