Blakstienų priauginimas ar klijavimas: už ir prieš

Tiek blakstienų priauginimas, tiek ir klijavimas yra gana populiari ir išties dažnai atliekama procedūra. Ir vienu, ir kitu atveju gautas rezultatas paprastai džiugina ypatingai vešliomis, sodriomis blakstienomis, kurios ne tik suteikia išskirtinio žavesio akims, tačiau ir kuria gilesnio, paslaptingesnio žvilgsnio įspūdį. Blakstienas priauginus ar priklijavus jos atrodo kur kas gražiau, nei priteptos storu sluoksniu tušo – neapsunkintos ir nesulipusios. Vis dėlto tarp šių procedūrų esama ne mažai ir skirtumų, nors daugelis jas vis dar painioja. Tad kuo šios paslaugos skiriasi ir kokiu atveju kurią rinktis geriau?

Blakstienų priauginimą reikėtų rinktis, jei…

Blakstienų priauginimas VilniujeBlakstienų priauginimas puikiai tiks moterims, kurios brangina kiekvieną minutę, nemėgta gaišti laiko prie veidrodžio rytais ir nervintis, jei tenka visą makiažą darytis iš naujo. Kitaip tariant, blakstienų priauginimas puikiai tinka toms, kurios ieško kokybiško ir ilgalaikio sprendimo. Paprastai po šios procedūros praeina keletas savaičių ar net mėnuo, kol ją vėl reikia kartoti, todėl ilgą laiką apie blakstienų priežiūrą, o ypač dažymą, galima nė negalvoti. Be to, šis sprendimas atrodo gana natūraliai, todėl blakstienų priauginimą drąsiai gali rinktis ir tos, kurios nemėgsta ryškaus makiažo ar net išvis nesidažo – visiškai užtenka priaugintų blakstienų, kad žvilgsnis atrodytų išraiškingas, o ne blausus. Net jei svarstoma pasipuošti tiesiog šventės metu, blakstienų priauginimas taip pat yra geras pasirinkimas, nes nesvarbu kiek ji truktų ir ką jos metu tektų veikti – blakstienos liks savo vietoje ir atrodys taip pat nepriekaištingai.

Priklijuojamas blakstienas reikėtų rinktis, jei…

Jei esate tikra, kad Jums reikalingas tik trumpalaikis sprendimas, pasipuošti vieną vakarą, tik konkrečiai artėjančios šventės metu – tuomet reikėtų rinktis priklijuojamas blakstienas. Tiesa, jos atrodo taip pat gražiai, tačiau yra gerokai mažiau atsparios nei priaugintos. Priklijuojamos blakstienos neretai dar vakaro eigoje atsiklijuoja ir ima kristi, todėl jas tikrai vertėtų derinti su blakstienų tušu (o tai reiškia daugiau rūpesčių ruošiantis, ko nepasakytum apie blakstienų priauginimą, nes net padarytas prieš savaitę, šventės metu jis atrodys taip pat puikiai). Priklijavimas gali būti iš tiesų geras sprendimas, jei stinga laiko, jei nespėjote šventei pasiruošti taip, kaip buvo planuota, jei nutiko kažkas netikėta, Jums negali būti atliktas priauginimas ir panašiai, nes klijavimas trunka kur kas trumpiau (atitinkamai ir rezultatas matomas nepalyginamai trumpesnį laiką). Dažniausiai priklijuoti keletą papildomų blakstienų gali kiekviena vizažo specialistė, tik, žinoma, reikėtų ją dėl to perspėti, ypač jei makiažas bus atliekamas Jūsų namuose, kur specialistė neturės visų savo reikmenų. Kad ir kurį variantą nuspręstumėte pasirinkti, nepamirškite, kad tiek priaugintas, tiek priklijuotas blakstienas rekomenduojama saugoti nuo aukštos temperatūros, vengti pirčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *