Kaip saugoti odą rudenį

Kiekvieno žmogaus veido oda yra skirtinga, tačiau jos priežiūrai galioja ir tam tikros universalios taisyklės. Apsilankius elektroninėje parduotuvėje https://www.amberbeauty.com , būtų nesunku rasti daug įvairių puikų veido priežiūrai tinkančių prekių. Tačiau yra vienas „bet“ – na ir kas, kad priemonės yra geros. Jeigu nežinai, kaip, kokias ir kada naudoti, kurių tau iš tiesų reikia, o kurios tinka kitokio tipo odai, tada gali tik išmesti pinigus į balą. O baloje juk pinigams ne vieta – ten jie sušlampa ir nuvertėja. Todėl geriau prieš einant pirkti kosmetikos (kad ir kur tai bebūtų: prekybos centre, tokioje elektroninėje parduotuvėje, ar net per paprastus interneto skelbimus free london ads) geriausia pirma suvokti tam tikrą veido priežiūros sistemą.

Jūsų veido odos tipas

Odos saugojimasPirmas dalykas, kurį jums tikrai reikėtų žinoti, tai savo odos tipą. Paprastai teigiama, kad yra sausa, riebi ir mišri oda. Sausa ir riebi yra labai paprasti ir aiškūs atsakymai, o mišri oda gali reikšti bet ką – kad oda ir pleiskanoja, ir riebaluota, ir beriama spuogais, o gal net ir su sutrūkusiais kapiliarais. Taigi, visi tokie dalykai susideda ir paaiškėja, kokios kosmetikos jums reikia. Iš tiesų, jeigu turite sausą arba riebią odą, tai ir tiks būtent joms tinkamos priežiūros priemonės. Tačiau, turint mišriąją, reikėtų pasistengti apsilankyti pas kosmetologą. Mišri oda reikalauja itin daug priežiūros ir reikia žinoti, kaip ką naudoti. Tarkime, darant veido kaukę, geriau ne imti universalią mišriai odai skirtą veido kaukę, o riebiai odai skirtą molį tepti „T“ zonoje, kai sausai odai skirtą drėkinamąją kaukę tepti ant likusių zonų.

Kosmetikos priemonių naudojimo ritualas

Kai jau žinosite, kokios priemonės jums tinka (sausai, riebiai, mišriai odai, su kapiliarais ir kt.), tada galėsite pradėti atlikti teisingą rūpinimosi oda ritualą. Pirmiausia, jūs turite mokėti tinkamai palaikyti higieną. Veidą reikia plauti su jam skirtu prausikliu. Jeigu oda nėra labai jautri, tai gerai ir šveitikliai – prausikliai su mažomis apvaliomis šveičiamosiomis granulėmis. Paakių makiažą reikia valyti su valikliu. Nuprausus veidą reikia jį dar nuvalyti toniku, kad atsistatytų normali pH. Vėliau dėti drėkinamąjį arba maitinamąjį kremą. O jeigu tai diena, kai darotės kaukę, tai tepti tiesiog kaukę, ją palaikyti, nusiplovus vėl purkšti losjoną, dėti kremą. Po kaukės būtinai reikia maitinamojo kremo, kuris grąžina veidui drėgmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *