Taigi – persikraustymas

Jau prieš mėnesį ėmėme internete ieškoti pagal raktažodžius man and van hire east London. Iš tiesų, norėjosi iš anksto daug ką suplanuoti, nors, kaip visada, suplanuoti neina beveik nieko. Tačiau stengėmės bent minimaliai išsidėstyti taip daiktus, kad paskui būtų lengviau, stengėmės ir per https://www.searchbuzz.co.uk surasti, kas viską galėtų išvežioti.

Mūsų namo istorija

Kraustymosi paslaugosŠiame name gyvenome keturiese ir neseniai sulaukėme žinių, kad nuomos sutartis jau daugiau nebus pratęsiame. Savininkai parduoda namą, kas gal nėra labai įprasta Londone. Paprastai, jeigu kažkas turi namą, kurį nuomoja, tai iš tos nuomos visai nemažai pinigų pasidaro. Tada kaip ir nelabai apsimoka parduoti nekilnojamąjį turtą. Čia ne kokia nors trobelė Kupiškyje, kurios norisi atsikratyti, vos tik niekas joje ima nebegyventi. Nekilnojamasis turtas Londone yra tikrai puiki vertybė, gaminanti pinigus. Na, nustebome, tai ką jau dabar padarysi. Mes su vyru ėmėme skubiai ieškotis kito ploto, kur galėtume nuomotis. Kas, aišku, yra sunki užduotis – taip greitai surasti kitus namus. Tačiau kita pora, čia gyvenusi, jau seniai svajojo apie grįžimą į Lietuvą. Ir, panašu, kad net ir nenoromis, jiems kraustytis į gimtinę teks anksčiau. Buvo suplanavę dar du mėnesius dirbti, tačiau teks darbus nutraukti anksčiau. Aišku, tai atsiliepia per biudžetą. Tačiau ne ką mažiau nei atsilieptų trumpalaikė nuoma tiems dviem mėnesiams kokioje nors kitoje keistoje vietoje. Taigi, kraustytis teko šį kartą masiškai. Mes – į naują butą. Kaimynai – išskirstyti daiktus pas draugus ir pažįstamus, nes kol kas į Lietuvą dar jie taip staigiai nesiunčiami.

Išsikraustymas

Paskutiniąją dieną atsikėlėme anksti. Valgėme virtuvėje nematydami nieko pro langą. Viskas buvo užkrauta. Taip pat ir po stalu buvo pridėta dėžių, taigi, nebuvo, kur pasidėti kojų. Bet visi namai buvo užkrauti visokiais daiktais, maišais, dėžėmis. Atrodė, neįtikėtina, kad dar visai neseniai krūva šių daiktų kuo puikiausiai čia tilpo spintose. Mes neturėjome daug spintų, o ir daiktų atrodė nedaug, bet, kai viską sudėjome, suklojome, sukišome šitaip, tada ėmė atrodyti tikra masė, krūva daiktų. Vadinasi, vis tiek sugebėjome sukaupti nereikalingo šlamšto. Išsikraustymas visada teigiamai veikia tokius kaupikus. Nes tenka atsisakyti daugybės daiktų, tenka likti be jų. Mes rūšiuodami šiek tiek atrinkome, bet tai buvo ne viskas. Reikėtų gal daugiau laiko skirti tokiam visiškam išrūšiavimui ir atsirinkimui. Jau ir taip, atrodė, padarėme labai daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *