Senas mūsų butas

Mano vaikai jau keikia mane už tai, kad per jų gyvenimą net ketvirtą kartą kraustomės į kitą vietą. Toks dalykas kaip man and van hire east London tampa mums kažkuo įprastu. Tačiau, ką galiu padaryti – esu tik vieniša motina su trimis vaikais, su kuriais ne taip ir lengva išlikti šiame pasaulyje.

Kodėl išsikraustome

Tikriausiai galvojate, kam man kraustytis, jeigu neseniai rašiau, kaip aš džiaugiuosi šia vieta. Tiesa tokia, kad vyriausiajai dukteriai išėjus mokytis į koledžą, iškart paaiškėjo, kad šis namas, šios patalpos yra mums visiškai per dideli. Tai tarsi kažkokia našta. Nė vienas iš mūsų nenori gyventi tokiame dideliame name, žinodami, kad mums jis yra per didelis, ir kad jau geriau išsinuomotume kažką mažesnio ir daugiau turėtume pinigų kažkokiems kitiems poreikiams. Sūnūs tikrai norėtų ir gražių drabužių, ir daiktų, o ir kokią nors paprastą mašiną jau laikas būtų įsigyti.

Šio namo pliusai ir trūkumai

Įsikelkite sklandžiai į naują butąKai per https://www.searchbuzz.co.uk susiradau kitus namus, dabar galiu ramia širdimi įvertinti, kas nėra gerai su šiais namais, kokie jų pliusai ir minusai. Pliusas – labai mieli kaimynai. Nors gyvenome čia tik keturis mėnesius, tačiau kaimynai pasirodė patys maloniausi, kokius sutikome. Susidraugavome ir mes suaugę, ir vaikai tarpusavyje. Ypač gaila jaunėlio, nes jis visada pripranta sunkiau naujose vietose, todėl labai nesmagu, kad čia jam taip gerai priprato, o dabar per naują turės kažkur prisitaikyti. Tačiau čia ir minusas – tie kaimynai, kaip ir mes, gyvename ganėtinai užmiestyje. Rajonas geras ir gražus, bet tai yra labai toli nuo miesto, o ir nuo pagrindinių kelių, kuriais galėčiau grįžti į gimtinę.

Pliusas – labai graži architektūra, jaukus vidus. Minusas – per daug kambarių. Po to, kai išsiskyriau su šiuo, antruoju, savo vyru, o ir vyresnioji dukra išvažiavo studijuoti, tai tokių didelių namų jau paprasčiausiai nebereikia. Taigi, n orisi, kad viskas būtų ir sąžininga, ir gerai. Nesinori jausti tą pinigų ir kaltės smaugimą, kad čia sau ištaigingai gyvename, o dėl to gal sūnui negaliu pakankamai sutaupyti koledžui.

Dar vienas pliusas – langai į rytus ir pietus. Tai reiškia, kad visada būna šviesu. Kad atsikelti lengviau, kai tiesiai į veidą spigina spindulys. Kad dieną kambariai užpildyti malonios šviesos, visiems tai pakelia nuotaiką, nepalyginsi su ta skyle, kur anksčiau gyvenome kone tamsoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *