Renkamės garažo vartus

Garažo vartų automatikaKai pagaliau namo statybos ėmė judėti link pabaigos ir mes perėjome prie garažo dailinimo, tokie užrašai kaip GARAŽO VARTAI IR JŲ PRIEDAI ėmė labai traukti mūsų dėmesį. Vieni pardavėjai sakė „Mūsų siūloma vartų automatika atitiks jūsų poreikius, tačiau turėsite kartu pirkti ir langus“, kiti teigė, kad mažos kainos nėra gerai, nes šykštus moka du kartus. Kai įmonių, tiekiančių mus dominančią produkciją, nėra mažai, tai kartais ir ne taip lengva išsirinkti, ko iš tikro nori, ir kas galėtų būti geriausia. Kol kas vis dar renkamės ir nežinome.

Garažo vartų automatika

Įdomu tai, kad čia ir išryškėjo mūsų su vyru prigimtiniai vyro bei moters skirtumai. Jam labai norėjosi, kad būtų tikrai gerai automatizuotas atidarymas. O man labiau rūpėjo, kaip tie vartai derės prie viso bendro pastatų ansamblio. Viename salone jį užtikrino, kad mūsų siūloma vartų automatika gali būti labai įvairi. Ten susipažinome su skirtingais vartų atsidarymo būdais. Aš anksčiau galvodavau, kad yra tik tas vienas būdas atidaryti vartus – juos tiesiog pakeliant į viršų kaip kokią žaliuzę. Iškart buvo man priminta, kad esu dar matant juos pasikeliant ir kitaip – kaip knygą į virš verčiamą. Paskui sužinojau, kad gali būti ir visokios slenkančios sistemos, kurios, pasirodo, yra labai vertinamos daugybės klientų. Taip pat renkantis garažo vartų automatiką, derėtų atkreipti dėmesį ir į tai, koks bus tų vartų valdymas. Galima turėti tiesiog distancinį valdymą, gali būti kažkoks kodas ant durų, kas nebūtų labai patogu atvažiuojant, nes tektų išlipti iš automobilio, tačiau būtų gana patogu, norint atidaryti vartus šiaip atėjus su savo kojomis. Dar gali būti visa automatika prijungta ir prie tam tikros centrinės valdymo sistemos, tarsi punkto, iš kurio valdosi ir daugiau dalykų, susijusių su namu – apšvietimo sistemos, signalizacija, kiti užraktai.

Kaip atrodytų

Kaip jau minėjau, man pasirodė įdomiausia dalis, kaip tie vartai atrodys priderinti prie bendro pastatų ansamblio. Fasadas yra baltas, daug kur dėta tamsaus juodai dažyto medžio apdaila, stogas taip pat yra juodas. Vyras susidomėjo vienais vartais, kurie, mano nelaime, yra metaliniai. Taip, metalas yra labai patvarus darinys, norint apsaugoti savo automobilį, gal ir praktiškas sumanymas. Tačiau man nepatinka ta šalta plieno spalva, būtinai norisi, kad visa tai gerai derėtų prie bendro vaizdo. Todėl tikriausiai reikės rinktis kažkokius perdažytus vartus ir pasidomėti, kiek laiko ta spalva išlieka nepakitusi. Domintų balta arba juoda.

2 comments

  1. Atsimenu kai mes rinkomės garažo vartus, tikrai nėra lengvas darbas, ypač kai jų tokia gausybė. Na bet gerai pagalvoję pasirinkome Came vartų automatiką ir tikrai nesigailime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *