Skalbimo mašina ir pavojai namuose

Galvodami apie kokius nors pjaustymo įrenginius, šiuos įsivaizduojame kaip pavojingus, o štai tokios stambiosios buitinės technikos kaip skalbimo mašina niekada nepavadintume pavojingos. Tačiau, jeigu reikalingas skalbimo mašinų remontas ir kažkas joje neveikia, ji tikrai gali tapti pavojingu prietaisu – kaip ir bet kuri kita sugedusi technika. Yra ir kitų atvejų, kada reikia pagalvoti apie skalbimo mašinos ir namų saugumo ryšį.

Vandens nutekėjimas gedimo atveju

Skalbimo mašinosVienas iš atvejų, kada skalbimo mašina gali reikšti grėsmę, tai jos gedimai. Tada skalbimo mašinų remontas yra būtinas, siekiant apsaugoti tiek savo, tiek kitų žmonių turtą. Kadangi skalbimo mašina visą laiką sąveikauja su vandeniu, tai gedimai dažnai lemia įvairius nutekėjimus. Pastarieji gali būti vandens išsiliejimas iš žarnos, iš jos sujungimų. Vanduo gali lietis tiek grindimis ir sukelti tikrą potvynį, tiek gali kažkur pliupti į namo sieną ir likti ten giliai supiltas. Tad vandens išsiliejimas gali apgadinti jūsų turtą, namą, o taip pat ir užlieti kaimynus. Kas, aišku, sukeltų daugiausia problemų ir blogų padarinių. Taigi, vos pastebėjus gedimus, reikėtų skalbimo mašiną tuojau pat stengtis sutvarkyti, suremontuoti.

Gyvūnėliai skalbimo mašinoje

Kita problema, kurią taip pat galima fiksuoti kaip pavojų – tai naminių gyvūnų lindimas į skalbimo mašiną. Patikėti, kad nepastebėsite įlindusio kūdikio (jeigu jis kaip nors sugebėtų ten įlipti), būtų sunku. Tokių situacijų nelabai būna. Tačiau išskalbtų gyvūnėlių, kaip ir įlindusių į mikro bangų krosnelę, istorijos vis pasitaiko. Jeigu turite katę, naminį graužiką, paukštį – šie gyvūnai tikrai ten gali būti įlipti. Tačiau kitaip nei jūsų drabužiams, gyvūnėliams išskalbimas nesuteiktų „naujo gyvenimo“, o tiesiog atimtų esamą. Tad patariama, turint gyvūnų, dėl visa ko kaskart prieš užtrenkiant skalbimo mašinos dureles, įsitikinti, kad ten tik jūsų drabužiai viduje.

Sugadinti drabužiai, jeigu nemokate naudotis

Kitas pavojus, naudojantis skalbimo mašina – tai grėsmė, kad jūsų rūbai bus visiškai sugadinti, o to jūs taip pat nenorite. Taigi, turėtumėte suprasti, kaip iš esmės reikia naudotis skalbimo mašina ir visuomet skalbti tik griežtai paisant reikalavimų. Drabužius prieš skalbiant atskirti ir rūšiuoti. Vienas nuo kito jie turi būti atskirti ir skalbiami pagal reikiamą programą. Sugadinti, ne pagal jiems skirtą programą skalbiami rūbai gali pasidaryti per trumpi, per ilgi, gali suplyšti, nukristi apdailos detalės, arba tiesiog nusidažyti kokia nors kito kartu skalbiamo rūbo spalva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *