Dėvėtos durys – naujiena

Durys iš antrų rankųRimas statosi namą ir sako, kad apsiskaičiavo, todėl kai kuriem dalykam neužtenka pinigų. Klausia, kur būtų galima pataupyti, o mes ir atsakome – second hand front doors. Visai nebūtina pirkti pačių naujausių ir brangiausių durų, nes kartais jos gali būti likusios iš kitur ir visai geros.

Iš kur atsiranda senos kokybiškos durys

Tai klausimas, kuris turbūt kyla natūraliai kiekvienam. Juk namai nugriaunami tada, kai būna labai blogos būklės, tad iš kur gali atsirasti gerų durų. Tačiau yra visokių variantų. Vienas iš jų – durys buvo tokios kokybiškos, kad nors viskas gedo ir seno, tačiau jos pačios išliko gyvybingos ir patvarios. Kitas variantas – daugiabučių renovacija ir griovimas. Tik čia reikėtų turėti omenyje platesnius kontingentus nei mūsų šalį. Juk statybos vyksta visame pasaulyje. Pavyzdžiui, jeigu nuspręsta sulyginti su žeme kokį nors seną daugiabutį, tai nebūtinai reikš, kad ten viduje iš tikro viskas ir bus sena. Gal pats daugiabutis nebus gerame stovyje, tačiau, kas žino, gal ten gyveno keli žmonės, kurių butai buvo gerai sutvarkyti, renovuoti. Tokiu atveju, ir jų namų durys gali būti naujos ir puikiame stovyje. Iš tokių ir panašių situacijų ir atsiranda dėvėtos durys, kurias rinktis yra visada pigesnė alternatyva nei imti naujas.

Kur tinka naudoti

Jūsų teisė rinktis, ar front door bus naujos, ar dėvėtos. Vieni žmonės labiau linkę dėti dėvėtas duris lauke, kur jiems patiems objektai nekelia daug asmeniškumo. Kiti žiūri daugiau saugumo, o ne vadinamosios buvusių šeimininkų auros, ir senas duris deda į vidų, kad lauke galėtų atsidurti tikrai labai stiprios, geros šarvuotos durys. Kalbiname du priešingų nuomonių atstovas.

Tomas sako, kad nė už ką nenorėtų kambaryje dėvėtų durų. „Man atrodo, kad namuose turi būti viskas nauja. Ir kiekvienas baldas, ir kiekviena dekoracija ir, juo labiau, tokios konstrukcinės dalys, kaip kad durys. Apskritai, jos mitologijoje ir pasąmonėje yra labai svarbios, todėl mes turime pasistengti jas turėti naujas. Suprantu, kad lauko durys yra mažiau svarbios, tačiau viduje, mūsų namų viduje, viskas turi būti nauja, tiesiog parengta mano ir mano šeimos gyvenimui“, – dėsto vyras. Lina tikina, kad jai kaip tik viskas atrodo atvirkščiai: „Manau, nereikia sureikšminti ten kažkokių aurų ir panašių dalykų. Paprasčiausiai reikia stengtis viską pasidaryti kuo paprasčiau. Jeigu durys pigesnės, tai jas visur geriau ir dėti. Lauke nebent naujas, kad tikrai saugu būtų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *