Kokie žiedai yra stilingi?

ŽiedaiŽiedai – neatsiejamas sužadėtuvių bei vestuvių simbolis. Jeigu šiuos papuošalus moterims renka vyrai, visuomet yra tikimybė, jog naujoji žiedo savininkė neliks patenkinta gauta dovana. Tad kad taip neatsitikų, visuomet rekomenduojama žiedus apžiūrėti kartu su antrąja puse, išsirenkant sau mielą, gražų ir, žinoma, tinkamą pagal piršto dydį. Tačiau taip pat, kaip ir renkantis avalynę bei drabužius, vyrauja tam tikros žiedų stiliaus ir mados tendencijos. Tad kokie žiedai yra madingi ir tuo pačiu tokie išliekantys ilgą laiką tarpą?

Pasak juvelyro specialisto, dauguma žmonių mėgsta ir renkasi geometrinės formos žiedus. Tai gali būti smulkūs kvadratėliai, rombai ar kitos panašios formos. Nors dažniausiai neįprastas formas renkasi moterys, vyrai taip pat neprašaus pasirinkę žiedus, su geometrinių figūrų detalėmis. Dar vienas madingas aspektas – netradicinių spalvų metalas. Galite nešioti nebūtinai visiems įprastus geltono aukso žiedus, tačiau patį žiedą paįvairinti rausvo ar balto aukso priemaišomis. Nebijokite išsiskirti ir nešioti žiedus, kurių viena spalva yra vienokia, o kita – kitokia.

Jeigu su antra puse nesutariate, kokius žiedus rinktis vestuvėms – ne bėda. Jau seniai nebėra madinga poroje esantiems žmonėms mūvėti vienodus žiedus. Abu jie gali būti visiškai skirtingi, tačiau tuo pačiu juos gali vienyti vienodas graviravimas, pavyzdžiui, jums įsimintos datos. Dauguma žinomų užsienio ir Lietuvos pramogų pasaulio atstovų yra pasirinkę amžiną meilę prisiekti nešiojant skirtingus žiedus.

Vis dėlto, dera paminėti, kokie žiedai yra neskoningi ar kurie jų gali greitai susilankstyti bei prarasti savo prekinę išvaizdą. Tai yra stori, gamykliniai, ažūro ir raižiniai žiedai. Visiškai ploni žiedai kaip ir storo metalo gali būti nepatogūs, o ir kils dvejonių, ar tokio tipo žiedai jums bus patrauklūs ateityje.

Daugiau informacijos apie žiedus – www.manojuvelyras.lt

1 comment

  1. Esu moteris ir galiu patvirtinti, kad man patinka neįprastos formos. Visada stengiuosi ieškoti kažko išskirtinio, unikalaus, todėl mūsų su vyru vestuviniai žiedai yra pagaminti pagal užsakymą. O kitam žmogui išrinkti juvelyriką yra tikrai sunki užduotis, todėl visada ją renkuosi pati, kad netektų nusivilti man ir dovaną išrinkusiam asmeniui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Current ye@r *